tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
هیأت کانون جهاد تبیین است/ هیأت نقش خود را در مقابل جنگ رسانه‌ای علیه ملت بیابید/ ابتکار و نوآوری در...
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مداحان اهل‌بیت

هیأت کانون جهاد تبیین است/ هیأت نقش خود را در مقابل جنگ رسانه‌ای علیه ملت بیابید/ ابتکار و نوآوری در...

ایشان با تحسین همکاری شاعران آیینی و مداحان برای پر بار کردن مجالس اهل‌بیت و اعتلای شعر آیینی، گفتند: صدا، آهنگ و هندسه خوانندگی صورت هنر مداحی را تشکیل می‌دهد اما این صورت که در واقع وسیله و ابزار است نباید بر محتوا غلبه کند و آن هدایت و محبت جهت‌دهنده به حرکت جامعه در درون آن گم شود.
۱۲۰ سال انتظار برای خانه دار شدن!

۱۲۰ سال انتظار برای خانه دار شدن!

بر پایه میانگین قیمت هر متر زمین در تهران ۴۶ میلیون تومان است و هر واحد مسکونی به صورت میانگین ۳۲ میلیون تومان قیمت دارد و در کشور قیمت زمین با میانگین ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شروع می‌شود و میانگین هر واحد مسکونی در کشور ۱۰.۵ میلیون تومان است؛ این یعنی طی ده سال گذشته زمین در تهران ۴۰ برابر و مسکن ۲۰ برابر شده است.
کلیات بودجه ۱۴۰۱ از سد مجلس گذشت

کلیات بودجه ۱۴۰۱ از سد مجلس گذشت

با تصویب کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تلویحا با حذف ارز ترجیحی موافقت کردند؛ البته تعیین تکلیف نهایی آن بسته به تصمیم گیری در کمیسیون تلفیق و به تبع آن تصویب در صحن علنی است.
رهبر انقلاب در دیدار مردم قم:
آمریکا از بُن دندان با نظام اسلامی دشمن است/ ماجرای حاج قاسم نشان داد محاسبات امریکایی‌ها معیوب است/ مذاکره با دشمن به معنای تسلیم شدن نیست
در سالروز قیام تاریخی ۱۹ دی ۱۳۵۶ مردم قم، دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با مردم قم از طریق ارتباط تصویری برگزار شد. این سخنرانی به صورت زنده از شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی پخش شد.
لابی معاون پارلمانی آب و فاضلاب کشور، کار دستش داد!
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی تحقیق و تفحص از شرکت آب و فاضلاب کشور را تصویب کردند که بنا بر گفته علی خضریان، نماینده تهران، «معاون پارلمانی آب و فاضلاب کشور به جای آنکه پاسخگوی نمایندگان باشد، در پشت صحنه در حال رایزنی برای عدم رأی آوری این گزارش است.»
نماینده مردم اقلید در نطق میان دستور خود گفت
برنامه های پنج ساله و حکمرانی غلط، کشور را در تله سیاستگذاری اقتضایی گرفتار نموده است
به کارگیری عناصری با افکار عملیاتی و پروژه محور، در پست‌های استراتژیک، موجب گرفتار آمدن کشور در گرداب روزمرگی و تمرکز صرف بر ساخت و ساز و کلنگ زنی به جای پرداختن به ساز و کار توسعه و فرایند عقلانی آن گردیده است.
جزئیات دیدار «حسن روحانی» با رهبر انقلاب و چند نکته قابل تامل!
مهدی فضائلی عضو دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری درباره این دیدار اینگونه گفت: این دیدار به درخواست آقای روحانی و با پیگیری‌های مکرر ایشان انجام شد که البته جنبه کاری هم نداشت و به عبارتی نوعی تجدید دیدار بود. بحث‌هایی هم که مطرح شده بحث‌های روز نبودند و در مجموع می‌توان گفت دیداری معمولی بوده است.
حمایت تمام قد مجلس از شرکت‌های دانش بنیان
نمایندگان مجلس شورای اسلامی موادی از طرح جهش تولید دانش بنیان را تصویب کردند که نتیجه اجرایی شدن آن، برداشتن موانع بر سر راه شرکت‌های دانش بنیان است.
رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی
جریان مقاومت امروز پر رونق‌تر و امیدوارتر از دو سال قبل است/ «صدق» و «اخلاص» خلاصه مکتب سلیمانی است/ شهید سلیمانی ملی‌ترین و امتی‌ترین شخصیت ایران و دنیای اسلام است
ایشان با اشاره به تبدیل شدن شهید سلیمانی به الگو و قهرمان جوانانِ دنیای اسلام و منطقه گفتند: امروز سلیمانی در منطقه ما نماد امید، اعتماد به‌نفس، رشادت و رمز استقامت و پیروزی است و همچنان‌ که برخی به درستی گفته‌اند، «شهید» سلیمانی برای دشمنانش خطرناک‌تر از «سردار» سلیمانی است.
فریاد مجلس از گرانی‌ها؛ زود دیر می‌شود!
امروز شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم که زندگی را برای مردم سخت کرده و تأمین حداقل‌های زندگی نیز مشکل شده است. شاید یادمان رفته به جای ترمز، پایمان را روی گاز فشار می‌دهیم. قیمت مسکن در کشور میلیاردی و خرید آن برای بسیاری رویا و غیرممکن شده است و پولی که باید برای خرید خانه پس انداز می‌شد، اکنون کفاف رهن همان خانه را هم نمی‌دهد.
عضو جامعه روحانیت در گفت‌وگو با «تابناک»
«گرانی» یک‌شبه به وجود نیامده که رئیسی آن را فوری حل کند/ ریشه همه مشکلات خارجی نیست، سوء‌مدیریت داخلی هم زیاد داریم/ مشکلات اقتصادی با گفتاردرمانی حل نمی‌شود، مردم مرد عمل می‌خواهند
وی افزود: موضوع گرانی و اقتصاد نیز از ابتدای انقلاب تاکنون مطرح بوده است. گرانی در کشور یک‌شبه به وجود نیامده که بتوان یک‌شبه آن را از بین برد. این وضعیت به شکل‌های مختلف تا امروز ادامه داشته است، در حالی که در برخی مقاطع «گران‌فروشی» نیز به دلیل نوسان قیمت ارز و یا کاهش ارزش پول ملی در کنار تورم قرار گرفته است.
خروجی رزمایش موشکی ویژه با یک پیام کاملا مستقیم
قدرت ایران برای ایجاد باران موشکی در صحرای نگو!/ قلب هسته‌ای اسرائیل در تیررس موشک‌های ایرانی + فیلم
سپاه پاسداران در این رزمایش، موشک‌های کوتاه‌برد، میان‌برد و برد بلند عماد، قدر، سجیل، زلزال، دزفول و ذوالفقار را به سمت مواضع حساس شبیه سازی شده دشمن شلیک کرد و با دقت ۱۰۰ درصدی مورد اصابت قرار داد؛ اتفاقی که بازتاب زیادی در رسانه‌های دنیا و محافل بین المللی به دنبال داشت.
هشدار مجلس به دولت
مراقب تبعات حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی باشید!
حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی تبعات سنگینی برای مردم دارد؛ لذا ما باید شیوه خودمان را در نظارت بر توزیع نهاده‌های دامی و کنترل بازار انجام دهیم. این امر تبعات کمتری نسبت به حذف ۴۲۰۰ تومانی دارد. تحمل و کشش در جامعه وجود ندارد؛ بنابراین، از هیات رئیسه می‌خواهم در تعامل با دولت، این موضوع را به صورت جدی پیگیری کند.