24629بازدید
هزار و سیصد و پنجاه و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ فروش آبجو در بطری دلستر در سوپرمارکت‌های شمال تهران/کنایه کریمی قدوسی به ظریف/صدها پرونده روی میز معاون حقوقی رئیس جمهور و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۴۰۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱ 08 October 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

فروش آبجو در بطری دلستر در سوپرمارکت‌های شمال تهران

خبرنگار ایرنا پس از کسب اطلاع از خرید و فروش آبجو در برخی مغازه های (سوپرمارکت) سطح شهر در بطری و با نام و نشان نوشیدنی های غیرالکلی گازدار به یکی از این مغازه ها مراجعه کرد و موفق شد، به راحتی تهیه آب معدنی، بطری آبجو ( نوشیدنی الکلی) را با قیمت 25 هزار تومان بخرد. این بطری ها به صورت پلمپ عرضه می شود و مشخص نیست، افرادی با سوءاستفاده از برند و نشان کارخانه های تولید نوشیدنی، بطری های آبجو را تهیه و عرضه می کنند یا برخی تولیدکنندگان نوشیدنی در خلال فعالیت هایشان، این فرآورده الکلی را نیز تولید و به صورت غیرآشکار و غیررسمی عرضه می کنند. هرچند مغازه دار و عرضه کننده بطری آبجو مدعی بود این بطری ها از کارخانه تولید نوشیدنی می آید اما خبرنگار نتوانست درباره صحت ادعای این فرد اطمینان پیدا کند و تلاش برای مصاحبه با منابع رسمی نیز در این زمینه به نتیجه نرسید. این برند و مشخصات نوشیدنی که روی همه قوطی ها درج می شود روی این بطری های آبجو هم وجود دارد؛ با این تفاوت که روی برخی بطری های آبجو قیمت، تاریخ تولید و انقضا وجود ندارد. وی برخی بطری های آبجو با یک نوع برند خاص تاریخ انقضا و قیمت (به نرخ آن نوشیدنی) نیز درج شده است.

تاکنون عرضه این بطری های آبجو در قالب دو نوع برند مشاهده شده است. محل تهیه این بطری های آبجو در یکی از مناطق واقع در شمال استان تهران بوده است. برای تهیه آبجو مغازه داران البته باید به شما اطمینان داشته باشند تا این بطری های آبجو را بفروشند زیرا آنها را در قفسه های فروش در معرض دید مشتریان قرار نداده اند بلکه در قسمتی از مغازه پنهان کرده اند و به مشتریان دائم و آشنا یا افرادی که بتوانند اطمینان مغازه دار را جلب کنند می فروشند. شاگرد مغازه سوپرمارکتی که گفته می شد آبجو عرضه می کند ابتدا می گفت نداریم اما وقتی با اصرار خبرنگار ایرنا مواجه شد، پاسخ داد: بگذار صاحب مغازه بیاید، دو ساعت دیگه بیا. پس از مراجعه دوباره حدود ساعت 23 شب، صاحب مغازه از قسمت پشت پرده و در یخچالی دیگر، بطری آبجو یک و نیم لیتری را به قیمت 25هزارتومان فروخت.

رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته چه می‌کنند؟

از رتبه‌های اول کنکور سال‌های گذشته چه خبر؟ کدامشان مانده‌اند، کدامشان رفته‌اند؟ کدام فکر کار است و کدام یکی همچنان دارد ادامه تحصیل می‌دهد؟ فاطمه ولی‌زاده پاشا سال 91 رتبه اول زبان انگلیسی و رتبه هشتم علوم تجربی را به دست آورد و حالا هم سال آخر پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران است. اشکان اسماعیلی رتبه نخست ریاضی سال 1389 یکی از همان جوان‌هایی است که ایران را ترک کرده و خانواده‌اش می‌گویند علاقه‌ای هم به مصاحبه ندارد. سینا ملکیان رتبه دوم ریاضی کنکور 91 هم مثل او از ایران رفته و در حال حاضر ساکن امریکاست./ایران

کنایه کریمی قدوسی به ظریف

نماینده مجلس شورای اسلامی به سخنان روز گذشته وزیر امور خارجه مبنی بر عدم دادن تضمین برای عضویت در CFT واکنش نشان داد. جواد کریمی قدوسی در رشته توییتی با اشاره به سخنان روز گذشته محمدجواد ظریف نوشت: رمز کلام آقای ‎ظریف که در مجلس فرمودند «نه من و نه آقای رئیس‌‌‌جمهور تضمین نمی‌کنیم؛ که با پیوستن به کنوانسیون منع تامین مالی تروریسم مشکلات کشور برطرف شود»، در این است که بر اساس خطی مشی ایشان و رئیس‌جمهور؛ بعد از پذیرش همه این قراردادها و حل نشدن مجدد مشکلات اگر بازهم از ایشان بپرسید آقای وزیر، این ملت بعداز برجام و ‎FATF دیگر چه اقدامی باید انجام دهند تا مشکلات برطرف شود؟! قطعا پاسخ می‌دهند دست برداشتن از موشک و عدم حمایت ازجریان ‎مقاومت. /ایلنا

آخوندی معاونانش را به رستوران برد

خبرها حاکی از آن است که وزیر راه امروز معاونان خود را برای ضیافت ناهار به یک رستوران در پایتخت دعوت کرده است. این‌گونه به نظر می‌رسد این ضیافت، جلسه آخر آخوندی با معاونانش است و طی روزهای آینده وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی توسط روحانی معرفی می‌شود. دیروز عضو کمیسیون عمران مجلس از احتمال استعفای وزیر راه و شهرسازی خبر داده و گفته بود:‌ آخوندی احتمالا به دلیل استعفا در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس برای بررسی طرح استیضاح حضور نیافته است. فرج‌الله رجبی افزود: قرار بود ساعت 14 تا 16 امروز (یکشنبه 15 مهر) وزیر راه و شهرسازی در جلسه بررسی طرح استیضاحش حضور یابد، اما احتمالا به دلیل استعفا یا برکناری از سوی دولت در این جلسه حضور نیافت. وی با بیان این‌که به نظر می‌رسد با توجه به این مسأله موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی توسط نمایندگان منتفی خواهد شد، افزود: رئیس کمیسیون عمران مجلس خطاب به اعضا گفت که استیضاح وزیر راه و شهرسازی ضرورتی ندارد. /تسنیم

صدها پرونده روی میز معاون حقوقی رئیس جمهور

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه حدود ۶۰۰ پرونده هم‌اکنون در معاونت حقوقی ریاست جمهوری وجود دارد، تاکید کرد: تعدادی از این شکایت‌ها مربوط به زمان انتخابات است که در عمده آنها که حدود ۱۰۰ و خرده‌ای پرونده می‌شود، برائت گرفته‌ایم ولی آن پرونده‌هایی که ما شکایت کرده‌ایم، متوقف است و رسیدگی نشده‌اند. لعیا جنیدی در گفت‌وگو با ایلنا، در پاسخ به سؤالی درباره میزان شکایت‌های موجود در معاونت حقوقی ریاست جمهوری گفت: دستگاه‌های دولتی بسیار گسترده هستند و ۱۸ وزارتخانه در دولت وجود دارد. از طرفی، سازمان‌ها و دستگاه‌هایی نیز دولتی‌اند. تمامی این وزارتخانه‌ها و دیگر سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی، دارای معاونت و اداره کل حقوقی هستند. وی ادامه داد: حسب مورد، این دستگاه‌ها گزارش‌ها و آمارهای خود را به‌روز کرده و به معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری ارسال می‌کنند. معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه حدود ۶۰۰ پرونده هم‌اکنون در معاونت حقوقی ریاست جمهوری وجود دارد، اظهار داشت: تعدادی از این شکایت‌ها مربوط به زمان انتخابات است که در عمده آنها که حدود ۱۰۰ و خرده‌ای پرونده می‌شود، برائت گرفته‌ایم، ولی آن پرونده‌هایی که ما شکایت کرده‌ایم، متوقف است و رسیدگی نشده‌اند.

روایت شکوری‌راد از یک دیدار «همدلانه»

دبیرکل حزب اتحاد ملت جلسه اصلاح طلبان با رئیس جمهوری را همدلانه توصیف کرد و گفت: همه انتقادها درباره شرایط کشور مطرح شد و رئیس جمهوری هم با دقت این انتقادات را شنیدند و مورد توجه قرار دادند. علی شکوری راد در گفتگو با ایرنا تصریح کرد: رئیس جمهوری در این دیدار ضمن توجه به انتقادات دوستان اصلاح طلب، توضیحاتی درباره مشکلات موجود و موانع موجود در مسیراجرای برنامه دولت ارائه کردند. وی افزود: ‌دیدار اصلاح‌طلبان با رئیس جمهور علی‌رغم طرح همه انتقادات به ایشان و دولت فضای مثبتی داشت. روحانی حرف ها را شنید و در پایان بدون عصبانیت و ناراحتی توضیحات و پاسخ‌هایی ارائه کرد و متقابلا از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس گله کرد که در حمایت مورد انتظار او از دولت کم گذاشته اند. پیش از این نیز چهره هایی چون ابراهیم اصغرزاده فعال سیاسی اصلاح طلب، حجت الاسلام مجید انصاری دبیر اجرایی مجمع روحانیون مبارز، زهرا شجاعی دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب و حسین کمالی رئیس دوره ای شورای هماهنگی اصلاح طلبان در گفتگو با گروه سیاسی ایرنا، ضمن سازنده ارزیابی کردن نشست اصلاح طلبان با دولت، از تداوم این نشست ها در قالب کمیته پیگیری خبر دادند.

واکنش کدخدایی به مخالفان CFT

سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به تهدید یکی از عاملان تهدید‌های پیامکی که گفته بود دور جدید فعالیت‌های این گروه با محور شورای نگهبان آغاز می‌شود، تأکید کرد: شورای نگهبان تحت تأثیر فشار قرار نمی‌گیرد و در چهارچوب قانون اساسی و شرع اعلام نظر می‌کند. خلیل موحد، عضو سابق شورای شهر مشهد که به‌عنوان عامل ارسال کننده پیامک‌های تهدیدآمیز به نمایندگان شناسایی شده است در گفت‌وگوی با سایت دیده‌بان ایران اعلام کرده است که دور جدید فعالیت‌های حسینیه قرآن و عترت از امروز بعدازظهر شروع و خیانتی که نمایندگان مجلس کرده‌اند، برای اعضای شورای نگهبان تبیین می‌شود. عباسعلی کدخدایی در واکنش به این تهدید به ایرناپلاس می‌گوید که این شورا در چهارچوب قانون اساسی و شرع درباره مصوبه مجلس اظهارنظر می‌کند و قطعاً تحت تأثیر فشار قرار نخواهد گرفت. او در حالی که می‌گوید اکنون نمی‌تواند نظر نهایی شورای نگهبان درباره CFT را اعلام کند، تأکید دارد که شورای نگهبان تنها با کارشناسان جلسه برگزار می‌کند نه با افراد دیگر. کدخدایی در پاسخ به این سؤال که آیا تا الان پیامکی درباره CFT دریافت کرده است یا خیر گفت: تا الان پیامی برای بنده نیامده است.

آذری جهرمی شماره تهدیدکنندگان را افشا کند

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی می‌گوید نمایندگان مجلس نسبت به پیگیری قضایی پیامک‌های تهدیدآمیز امیدی ندارند، به همین خاطر از وزیر ارتباطات می‌خواهیم هویت شناسنامه‌ای صاحبان شماره‌ها را روی سایت بگذارد و افشا کند. وکیلی با بیان اینکه دیروز بعد از تصویب CFT برای من پیامک تهدیدآمیز ارسال شد، درباره جزئیات این پیام تصریح کرد: در این پیام‌ها توهین و تهدید، آن هم در اشکال مختلف دیده می‌شود. این عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این پیام‌ها با پیش‌شماره‌های 0912 ارسال شده که شناسایی آن‌ها برای دستگاه‌های امنیتی و انتظامی کار دشواری نیست،‌ گفت: من از وزیر ارتباطات می‌خواهم در شناسایی و افشای هویت شناسنامه‌ای این افراد کمک کند. ما برخورد قضایی و امنیتی نمی‌خواهیم، ما فقط می‌خواهیم هویت شناسنامه‌ای این افراد اعلام شود. وکیلی با اظهار ناامیدی از پیگیری قضایی این مسئله از وزارت ارتباطات خواست هویت صاحبان این شماره‌ها را روی سایت بگذارند. /رویداد 24

سرنوشت درخواست احمدی‌نژاد برای برگزاری تجمع

بهرام سرمست، دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب در مورد تقاضای احمدی نژاد برای برگزاری تجمع گفت: کسانی که درخواست تجمع یا راهپیمایی می‌دهند،‌باید دبیرکل احزاب باشند. احمدی‌نژاد تاکنون دو بار درخواست داده است. درخواست اول در استانداری بررسی شده و نظر استانداری این بوده است که درخواست وی وجاهت قانونی ندارد. درخواست جدید وی به ما واصل نشده است. نمی‌دانم به استانداری درخواست داده شده است یا فقط در رسانه‌ها این مطرح است. اگر درخواست وی به استانداری واصل شده باشد، استانداری آن را بررسی می‌کند. /ایسنا

دستگیری دو پرسنل شهرداری شوشتر به اتهام اختلاس

سید محسن موسوی، نماینده خوزستان در شورای عالی استان‌ها گفت: صبح امروز 16 مهر ماه، دو نفر از پرسنل شهرداری شهرستان شوشتر در خوزستان به اتهام اختلاس با حکم قضایی از سوی دادستانی این شهرستان شناسایی و بازداشت شدند. پرونده این افراد به دو سال گذشته بازمی گردد. یکی از این افراد، کارپرداز و دیگری مسئول کارخانه آسفالت شوشتر بوده که به جرم اختلاس دستگیر شده‌اند. /عصرایران

رأی انفصال از خدمت سیف در بهمن 96 صادر شده بود

عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور گفت: هیأت مستشاری و دادستان دیوان محاسبات کشور در بهمن سال 96 تخلفات بانک مرکزی را محرز دید و بر انفصال رئیس کل بانک مرکزی و معاونان ایشان رأی داد./ تسنیم

دولت در بیش از صد پرونده شکایت انتخاباتی تبرئه شده است

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه حدود ۶۰۰ پرونده هم‌اکنون در معاونت حقوقی ریاست جمهوری وجود دارد، تاکید کرد: تعدادی از این شکایت‌ها مربوط به زمان انتخابات است که در عمده آنها که حدود ۱۰۰ و خرده‌ای پرونده می‌شود، برائت گرفته‌ایم ولی آن پرونده‌هایی که ما شکایت کرده‌ایم، متوقف است و رسیدگی نشده‌اند. /پاد

واکنش محسن هاشمی درباره بازنشستگی شهردار تهران

رئیس شورای شهر تهران گفت: وزیر کشور تصمیم نهایی را درباره ماندن و یا رفتن شهردار تهران می‌گیرد، منتظر نظر وزیر هستیم. این موضوع باید مکتوب به وزیر کشور ابلاغ شود و تصمیم گیر نهایی وزیر کشور است. شورای شهر تهران نامه‌ای به وزیر کشور در خصوص دلایل ماندن شهردار تهران نوشته است که در حال بررسی است. هر زمان نامه وزیر کشور به ما ابلاغ شد که محمد علی افشانی قادر به ماندن در شهرداری تهران با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشستگان نیست اقدامات بعدی را انجام خواهیم داد./ فارس

ظریف: در پمپئو هر چیزی دیدم جز احترام دوجانبه

وزیر امور خارجه در گفت وگو با بی بی سی اظهار داشت: ما درهای مذاکره با آمریکا را نبسته‌ایم. درها باز است، مشروط بر اینکه، چنین دیداری قابل اطمینان باشد. ما باید اطمینان یابیم که به محض اینکه به توافق رسیدیم، توافق اجرایی شود. سقوط برجام نه تنها یک پسرفت ، بلکه رویه (بد) بسیار جدی در نظام بین‌المللی خواهد بود. ایران لزوما نیاز ندارد با کسانی که در معرض (تحریم های) آمریکا قرار دارند، تعامل داشته باشد. ایران امن‌ترین، ایمن ترین و باثبات ترین اوضاع را در منطقه (غرب آسیا) دارد و همه به حضور در آن علاقه دارند. قصد داریم اندکی بیشتر شکیبایی کنیم، اما این بدین معنا نیست که کاسه صبر ما هرگز لبریز نخواهد شد. احترام دوجانبه پیش شرط گفت‌وگوست و من در مایک پمپئو هر چیزی دیدم به جز احترام دوجانبه.

دو هزار قطعه تاریخی از تخت جمشید به یغما رفته است

موزه ملی ایران دیروز شاهد رونمایی معاون رئیس جمهوری از سردیس 2500 ساله سرباز هخامنشی بود. این سرباز پارسی ابتدای مهرماه سال‌جاری بعد از 80 سال با «حسن روحانی» رئیس جمهوری از نیویورک به ایران بازگشت تا جلوی دوربین‌های خبرنگاران داخلی و خارجی قرار گیرد. «محمدحسن طالبیان» معاون میراث فرهنگی کشور در مراسم رونمایی از این سرباز پارسی از خروج دو هزار قطعه تاریخی از تخت جمشید در طی دهه‌های گذشته خبر داد./ایران

علی دایی: به جای احضار من پاسخ‌گوی هزاران میلیارد گم‌شده باشند

علی دایی هفته پیش برای شفاف سازی درباره کمک‌های مردمی به زلزله کرمانشاه به پلیس آگاهی احضار شد. او در این باره می‌گوید : مردم مطمئن باشند بابت ریال به ریال پول‌شان جوابگو هستیم. خود من صدها میلیون زمانی که حساب‌ها بسته شده یا اخلال ایجاد کرده‌اند برای پیشرفت روند کار از جیب هزینه کردم. برای ریال به ریال هزینه‌ها مدرک داریم اما آقایان چرا به مردم پاسخگو نیستند؟! بهتر است آنها هم به مردم پاسخگو باشند. این حساب علی دایی نیست، حساب مردم است. اگر سنگ‌اندازی‌ها و اخلال در کار نباشد، 60، 70 خانوار در خانه‌های‌شان اسکان پیدا می‌کنند. اینها با بستن حساب من در این سرما به مردم ضربه می‌زنند نه من. /روزنامه گل

۱۷۰ تا ۲۰۰ تن از مقامات باید پستشان را ترک کنند

رئیس دیوان محاسبات در گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما: پاسخ کتبی به وزارت کشور ارسال شده که همه شهرداران از جمله شهردار تهران مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان هستند. بر اساس قانون جدید ۱۷۰ تا ۲۰۰ نفر از مقامات یا هم ترازان آنها باید پستشان را ترک کنند. ۱۵ استاندار کشور هم مشمول این قانون هستند و باید تا پایان فرصت قانونی مسئولیتشان را تحویل دهند./ صداوسیما

هفده تن از متعرضین به کامیون‌داران قزوینی دستگیر شدند

سرپرست دادسرای قزوین گفت: دستگاه قضایی بدون اغماض با افرادی که امنیت رانندگان را بر هم می‌زنند و همچنین با افرادی که بخواهند سوء استفاده و ناامنی ایجاد کنند برخورد خواهد کرد. حجت الاسلام کرمی تصریح کرد: متأسفانه در هفته های اخیر شاهد تعرض برخی اشخاص به کامیون داران در محورهای استان بودیم که با هوشیاری دستگاه های انتظامی و امنیتی استان این اشخاص که ۱۷ تن هستند، دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شده اند.

کشته شدن یک کولبر در کرمانشاه

استاندار کرمانشاه ضمن تأیید خبر کشته شدن یک کولبر در منطقه نوسود کرمانشاه از تشکیل پرونده قضایی برای بررسی این موضوع خبر داد. تصاویر کشته شدن یک کولبر در استان کرمانشاه، سبب شد تا داغِ درد و رنج کولبران در مناطق مرزی دوباره تازه شود. هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه در مورد این حادثه با ابراز تأسف از کشته شدن یک کولبر در منطقه نوسود این استاد به ایرناپلاس گفت: موضوع کشته شدن این کولبر که در مرز نوسود اتفاق افتاده، به دادگستری منعکس و پرونده دادگاهی شده و در حال طی مراحل قضایی است.

عطریانفر: ریاست لاریجانی را بر ریاست عارف ترجیح می دهم

عطریانفر در خصوص تصمیم بر سر ریاست عارف یا لاریجانی بر مجلس گفت: در دستگاه اجرایی حرف اول و آخر را شخص رئیس جمهور می‌زند، اما در پارلمان رئیس اولا و بالذات نمی‌تواند نظر قطعی صادر کند، چون باید رأی گیری صورت گیرد. در هرحال در قضیه ریاست پارلمان به این نتیجه رسیدیم که لاریجانی گزینه مناسب‌تری است، چون هر دو جنبه را در نظر گرفته بودیم؛ در مقام واقع شانس پیروزی عارف را برای ریاست مجلس اندک می‌دانستیم، حتی با همت همه دوستان فراکسیون امید عارف نتوانست رأی قاطع بیاورد. همچنین باورمان این بود که با توجه به شرایط عمومی کشور اگرچه لاریجانی در تیم اصلاح‌طلبان نیست، اما می‌توان از رویکرد اعتدالی او دفاع کرد.

خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۳۰
انتشار یافته: ۷۶
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
من هیچوقت به احمدی نژاد رای ندادم، ولی بخدای واحد قسم که الان پشیمانم چرا بهش رای ندادم. در بحران تحریم نفتی آنهم تحریم سازمان ملل علیه ایران، دلار 3 برابر شد. اما در دوره روحانی طی چند ماه 4 برابر بی ارزش شدن پول ملی ما رقم خورد، آنهم در شرایطی که تحریم فقط از سوی امریکاست و تحریم سازمان ملل نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
در هر دوره اگر نرخ ارزها را با توجه به تورم سال به سال افزایش می دانند نه دو برابر و نه ۴ برابری اتفاق می افتاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
تازه از خواب بیدار شدی برادر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
رشته فقط پزشکی با درامد میلیاردی. هر کس بره مهندسی آخرش بیکاریه یا یه شغل با حقوق نهایتا 2 تومن. حتی پرستار هم بیشتر از 7 تومن در میاره.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
امضای فتف باعث گران شدن ارز میشه چون راههای دور زدن تحریم بسته میشه. از طرفی عربستان و امریکا نمیذارن ایران از لیست سیاه خارج بشه. از کل کشورهای دنیا فقط 40 کشور امضا کردن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
انوقت فکر میکردی مشکل محموده حالافهمیدی مشکل باندهای قدرت و ثروتی هستند که برای بقای خود حتی حاضر به نابودی کشور و ملت هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
ساده لوحی خصلت ما ایرانی هاست که سریع گول میخوریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
ژاپن را مهندسان ژاپن کردن نه پزشکان. حالا درامد هر پزشک رو چندصد برابر مهندس کنید بعد بگین چرا سی ساله 405 میزنیم.
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اون افراد باید خیلی ساده لوح باشند که پول زبون بسته رو بسپارن به امصال نیکی کریمی و صادق زیباکلام و دایی و...
این همه نهاد مختلف توی کشور هست
ما ایرانی ها توی کمک کردن به هم نوع هم توی جهان متفاوتیم!!!
من حاضرم کمک هام توی جیب آواره های یمن و غزه بره اما توی جیب پرپول سلبریتی ها نره
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
البته امثال!!!
هههخخخ
ناشناس
| Germany |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
دوست عزیز بیش فعال "امثال" بابا جان "امثال".بلاخره فهمیدی الله کرم از کدوم جناحه؟شما عزیزم میتونی پولت رو سلبیریتی ها ندی و کاملا مختاری.البته بقیه مردم هم مختارن که پول کمکهاشون رو بدن هر کسی که میخوان.به این میگن دموکراسی یا همون مردم سالاری دوست من
ناشناس
| Germany |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
احمدی نژاد یک ورزشکار اماده رو برد تو میدون و باهاش باخت(ذخیره ارزی۱۰۰میلیاردی و رشد اقتصادی۶درصدی میراث خاتمی)و روحانی البته یک ورزشکار مصدوم و کتک خورده رو داخل میدان برد (میراث احمدی نژاد با ذخیره ارزی صفر وذخیره گندم برای دو روز)کاش در مقایسه انصاف داشتید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
عشق است دکتر احمدی نژاد. مجوز ندهید محبوب تر میشود. خدا پشت و و پناهش.
ناشناس
| United States |
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
منم به احمدی نژاد رای ندادم. همین نظر رو دارم. تازه هنوز تحریم ها شروع نشده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اگر در اینده این کنوانسیون مشکلات برای کشور درست کرد باید از کسانی که به طرح رای دادند بازخواست صورت گیرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
به شفاف شدن رای گیری رای ندادن تا معلوم نشه کی چه رایی داده.
ناشناس
| Germany |
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اگر درست نکرد کسانی که رای منفی دادند مواخذه میشوند؟قاضی عادلی نیستید دوست من
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اقای دایی شما فراخوان دادین که پول جمع شود و نباید کسی از شما بپرسد که پول ها را چی کار کردین و در ادعای فرار به جلو می گویید که دیگران را بگیرید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
چرت و پرت نگو
ناشناس
| United States |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
فرار به جلو چیه؟ خوب می تونستن بدون اینکه رسانه ای کنن برن و باهاش صحبت کنن بگن مقدار واریزی ها و خرج کرد ها رو لیست کنید سازمان بازرسی بررسی کنه. احضار به دادگاه نداره که. در هر صورت برای علی دایی مشکلی پیش نمیاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
خود اقای دایی رسانه ای کردند و درخواست کمک کردند و درخواست
هم علنی اعلام می شود
خطاب. به پرچم امریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
کشته شدن کولبران واقعا غم انگیز است کسی که برای لقمه ای نان با باری بردوش اینگونه در دل کوه جان بسپارد و خانواده او چشم انتظار پدر با کدام منطق به ای ذنب قتلت مگر قرار نشد این بیگناهان مورد تعرض قرار نگیرند چرا فکری اساسی نمی کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
کوله بری هم نوعی قاچاقه. همون کوله بر باعث میشه همسایش بی کار بشه.
ناشناس
| United States |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
پول کمی هم تو کولبری نیست. یه چیزی هست که مشکلات رو تحمل می کنند. ساکنان مرز همه ماشالله اوضاع و احوالشان خوب شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اگر کوله بری قاچاق هست پس برای هموطنان ما شغل ایجاد کنید.
مهدی دوصفرهفت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
البته بار که نه
اَبَر بار !!!
ناشناس
| Germany |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
دوستان مدعی ولایتمداری لطفا به فرمایش مقام معظم رهبری راجع به کولبری توجه فرمایید 
«ما تا حالا در مبارزه با قاچاق خیلی جدی عمل نکرده‌ایم. البته مراد من از قاچاق، فلان آن کوله‌ بَرِ ضعیفی نیست که می‌رود آن‌طرف یک چیزی را برمی‌دارد روی کول خودش می‌آورد این‌ طرف؛ اینها که چیزی نیست، اینها اهمیتی ندارد؛ با آنها مبارزه هم نشود اشکالی ندارد»
جبار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
معاونای آخوندی توی رستوران به حساب کی غذا خوردن . به حساب وزارتخانه یا به حساب آخوندی یا به حساب معاوناش . الله اعلم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
رتبه های برتر کنکور ار ایران فرار میکنند در عوض یک مشت کنکور ردی که در کشورهای دسته چندم و حتی امریکا لیسانس گرفته اند به عنوان نخبه به دنبال شغل با تبلیغ صدا و سیما به کشور برمیگردند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اتفاقا الان همه دنبال پزشک شدن تو ایران هستن. چون درامد فعلی پزشکان ما در جهان رتبه اول رو داره نسبت به سرانه.
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
کاش عادل آذر بیاد واسه ریاست جمهوری، ما به یکی مثل آقای آذر نیاز داریم. اهل علم ، جسور و مرد عمل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
خخخخخخخخخ دمت گرم خیلی خندیدم. مطمئنم تورم رو میکنه 2 درصد . البته با فرمول های مخصوص خودش.
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
جسور و مرد عمل رو خوب اومدی!!!
چندماه از استعفای سیف(رئیس سابق بانک مرکزی) میگذره تازه حالا اومده و یادش افتاده که سیف، منفصل از خدمت بوده !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
خداحافظ ایران برای همیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
آقا خبر رسیده اونایی که گفتن بازنشسته میشن
نمیشن
بلکه از جایی به جای دیگر
و از رانتی به رانت دیگر جابجا میشن
خوش نباشین، ۲۰سال طول میکشه که شرکتهای دولتی و خصولتی هم جز این قانون بشن
ناشناس
|
Norway
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
نخبگان بمانند که چه کنند!؟ منم هم رفتم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
تو 1 سال برای ساخت خانه های زلزله زده ها فرصت داشتی و در نصف این مدت میتونستی این پول رو و یا خونه هاشون را بسازی و بهشون بدی حالا که تو این 2 هفته اخیر اون حساب بسته شده به پروژت آسیب رسیده و از جیب خرج کردی. بفرما یک چیزی هم آخر سر طلبکار میشی
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
خوب خیلی از خونه ها رو تحویل داده. مدرسه ساخته هزار جور کار دیگه هم کرده. چون مثل مسئولین هر کار کوچیکی رو تو بوغ و کرنا نکرده این طرز رفتار با هاش نیست. این آقا اصلا وظیفه ای نداشته برای انجام این همه کار مفت ولی چون می تونسته انجام داده. خیلی از این کمک هایی که می بینی ملت واسه دایی فرستادن آدمهایی بودن که یه قرون دست دولت نمی دن. . نمی گن حساب و کتاب نکنید ولی این ادبیات هم خیلی بی گستاخانست. یه مقداری روی ادب و قدرشناسی تون کار کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
جناب ظریف شما به دنبال احترام دو جانبه نیستید
شما فقط به فکر تسلیم کردن کشور به بیگانگان هستید. احترامی برایمان باقی نگذاشتید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
فقط نیشخند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
شما و امثال جناب قدوسی اگر سکوت کنید برای هر دو دنیایتان بهتر است.
جامعه شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
حسرت حسرت حسرت، واقعا نخبگان این آب و خاک با رتبه های عالی پس از فارغ التحصیلی به راحتی از ایران می روند بجای هرکدام از آنان دهها نفر از گدایان و سرباران خارجی با کوله باری از مشکلات به راحتی به ایران می آیند و جایشان را با همدیگر عوض می کنند.
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
عارف دفعه بعد برای مجلس هم رای نمیاره. بره ور دل ژن خوبش بشینه بهتره
دیگه هیچ امیدی به اصلاح نیست.....
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
آبجو در غالب دلستر باشد اشکالش چیست . اعمال مانند اختلاس . پارتی بازی . رانت . حق و ناحق شدن . ظلم . خودی و غیر خودی . جرم کدامش بیشتر هست . ضررش کدام برای مردم بیشتر هست .
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
آخه چه ربطی داره. دزدی بده مصرف مشروبات الکلی هم بده. چه ربطی به هم دیگه دارن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
انقدر سخته جدایی از صندلی؟
ول کنید دیگه سی سال بسه دیگه
علی
|
China
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
درسته که ایران جای خوبی برای رتبه های برتر کنکور نیست ولی در عوض جای خوبی برای فوتبالیست ها و بازیگران و خواننده هاست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
و البته پزشکان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
ایران بهشت پزشکان و بهشت فرار از مالیات کنندگان.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
وقتی چند تا حزب درست و حسابی نداری بترتیب طی چندین سال چه افراد شکست خورده در انتخابات و چه برنده انتخابات بمرور زمان روی اعصاب هم کار میکنند . همیشه حتی کار موفقی انجام گیرد سیاه نمایی میکنند و اینقدر اینکار را انجام میدهند که آنوقت افرادی باید پاسخ بدهند که چرا تحزب در آرا را نادیده گرفتند و گفتند ما این فکر را قبول نداریم بنابراین امثال احمدی نژاد در پنجاه سال دیگر زیاد خواهیم داشت چون به دلایل بالا . اما من میگویم این چه رو دارند که چنین میکند دوره خودش را فراموش کرده اصلا ایشان سیاستمدار عاقلی نیست
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
احمدی نژاد و دار و دسته اش مدت هاست تمام شده اند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
تو دارو دست کی تموم میشید ملت یه نفسی بکشن بازم چهارتا ورزشگاه ساخت شما ها که بخدا عرضه ندارید یه کوچه را اسفالت کنید فقط زبون دارید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
درود بر احمدی نژاد و یارانش ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
رتبه های برتر کنکور تا زمانی که تو این کشور باشن هیچ کاری نمیتونن بکنن، همه نخبگان باید از ایران برن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
رتبه هاي برتر اونايي كه رشته پزشكي و دندان پزشكي هستن تو ايران ميمونن چون ايران بهشت پزشكان هست ولي متاسفانه اغلب نخبه هاي رياضي و مهندسي به خارج أز كشور ميروند چون موندنشون اينجا هيچ فايده أيي نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
چرا وقتی از مطلبی خبر ندارید الکی حرف میزنید. اگر یک پزشک جوان در اطرافیانتون بود این حرف ها رو نمیزدید.الان کارانه پزشکان با فاصله حداقل یک ساله پرداخت میشه و درآمد تعداد اندکی از پزشکان که وزیر بهداشت هم جزو اونهاست خیلی پایینتر از کشورهای اطراف خودمون هست چه برسه به کشورهای توسعه یافته. بعد از اتمام تعهدات کمتر پزشک جوانی هست که به فکر مهاجرت نباشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
رتبه های برتر میدونن جایگاه واقعیشون توی ایران که کشور خودشون هستش محقق نمیشه که میرن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
فقط رتبه های برتر مهندسی. وگر نه رتبه های برتر رشته پزشکی و حتی دانشگاه آزادیهاشون هم چند برابر اروپا درامد دارن تو ایران.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
مگه ما احزاب داريم كه دبير كل آنها درخواست تجمع بدن؟! خوب بگين كلا هـيچكس حق تجمع نداره و همه رو راحت كنين.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
ملت ساده که فکر کردن این دولت هنری جزشعارداره ؟! راستی از دلار جهانگیری و واعظی چه خبر ؟! بهترین حرف رو اقای نقوی زد در صورت عدم بهبود اوضاع عدم کفایت بهترین کاره .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
علی دایی ماشین زیرپاش به اندازه پولی که مردم کمک کردن ارزش داره، چه نیازی به این پولا داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
در اینکه علی لاریجانی انسان شریفی و شجاعی و عارف کاره ای نیست شکی نیست ، ۳ ساله به اسم اصلاحات وارد مجلس شد و کوچکترین کار مفیدی برنداشت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
بهترین گزینه برای ریاست جمهوری اینده لاریجانی هست او فردی ،،شجاع ، سیاستمدار ، باهوشه ش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
با ادامه این اوضاع سرنوشت غمناکی در انتظار مردم بخصوص قشر متوسط به پایین است ؟! طی ۵ روز یک بطری شیری ۸۰۰ تومان گران شد ؟! بیچاره مردمی که گول خوردند و دلالان سرمایه هاشون رو از چنگشون دراوروند ؟! خدا نگذره از شماهایی که اقتصاد مملکت رو تبدیل به قمارخانه کردید .
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
مگر شما که از علی دایی ناراحتی بهش پول دادی که از ایشان گلایه دارید . هر موقع بهش پول دادی برو یقه اش را بگیر که کجا خرج کردی . نه دا اش علی دایی اینقدر ثروت داره که به این پولها نیاز نداره .
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
ماشالله پزشکان که در امدشان تو کشور از هر جای دنیا که بیشتره.
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
عمو جان چیو میخواهی اصلاح کنی . یعنی از این گزینه ها را که نام میبرم میخواهی اصلاح کنی . سیاست . اقتصاد . روابط جهانی . فرهنگ . هیچکدام قابل اصلاح شدن نیستند . حالا شاید با هزار سال دیگر آنهم با چانه زنی و پرداخت هزینه تا چند درصد خصوصی شود . بیزحمت در ۱۴۰۰ رو مخ جوانان کار نکنید . بقیه مراتب اصلا قابل اصلاح نیستند به دلایل که تا حالا نمایندگان پیامک تهدید شدند را ندیدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
جناب روحانی داری اعتماد عمومی رو بد جوری لکه دار مبکنید ، چرا لذت میبرید از شعارگویی ، از همه بدتر اون خنده های مصنوعی شماست که بد جوری رو اعصاب مردمه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
آخه آدمی درست تر از علی دائی که کل ایران دوستش دارن، پیدا می شه،‌من بهش پول دادم اگر هم خورده،‌ که نخورده،‌ نوش جانش، آخه علی دائی به این پولها احتیاج داره؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
چیه اینقدر از دایی حمایت میکنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
کریمی قدوسی هر چند با کنایه حرف زد ولی باید بداند راه برون رفت از این مخمسه فقط به ایران فکر کردن است نه هیچ کشور دیگری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
در هزاره سوم زندگی می کنیم...عصر عصر تعامل با دنیاست
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
خیلی وقت ها کهربران محترمی میگویند فلانی بیاد اقتصاد خوب میشه و مشاور اقتصادی از آلمان بیاد خوب میشه . نه دایی جان نه اینکه خوب نمیشه بلکه بدتر خواهد شد . یعنی اقتصاد با دیگر تعاریف شامل سیاسی و فرهنگی و بین المللی و عقیدتی در ایران عجین شده است و اصلا قابل تفکیک در ایران نیست . یعنی ما خودمان قبول کردیم که تا چهل سال بعدی هم چنین باشیم .‌ یعنی سیاست گذاری دیگر کشورها را میگویند ما قبول نداریم . همینجوری سر کنیم تا ببینیم چی خواهد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
درود بر احمدی نژاد و یارانش ...
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
امثال قدوسی کرینی و زاکانی و پژمان فر فقط شعار میدن و افکار پوپولیستی دارن .اینا این همه مردمو تحریک کردن و پلاکارد هوا کردن و.... فقط قصدشان شلوغکاری بوده اینا هم راه پوپولیستی چون احمدی نژاد را میرن و اما دریغا از ارائه یک دلیل قانع کننده در مورد نپیویست به لایحه تحریم مالی تروریسم. ضمنا قذار نیست با تصویب یک.لایحه تمام مشکلات 40 ساله اقتصادی کشور حل بشه . اینا عمدامغلطه می کنند
اکبر
|
-
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
آقای ناشناس از تصویب برجام چه گلی به سر این ملت ریختند که حالا FATF بخواهد برای ملت ما معجزه کند میوه های برجام چه شد تحقیرملت،تطمیع بیگانگان،ورشکستگی اقتصاد کشور،تورم افسار گسیخته که طبقه های محروم را محرومتر و جیب ثروتمندان را پرتر کرد.دلار 3 هزار تومانی را تا مرز 20هزارتومان بالا برد....
این تذهبون.این برجامیون
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری