47612بازدید
هزار و دویست و نود و ششمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: بی‌خبری شماری از اعضا از بیانیه منتسب به مجلس خبرگان/جلودارزاده به کریمی قدوسی: مملکت را به خاک سیاه نشاندید/نظر توکلی درباره سؤال از رئیس جمهور و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۲۳۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰ 07 August 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

آیا هر استیضاح زدوبندی پشت پرده دارد؟

پکیج سؤال و استیضاح در هفته گذشته کامل شد. حالا هم حسن روحانی و هم وزیر کارش باید به مجلس بیایند و یکی به سؤالات نمایندگان پاسخ دهد و دیگری تلاش کند تا از ورطه استیضاحی که برایش علم شده است به سلامت عبور کند. همیشه هر سؤال و استیضاحی، مقدمه و مؤخره ای داشته و اما و اگرهایش کم نبوده است. این بار هم درباره روحانی و ربیعی این حرف و حدیث ها جریان دارد؛ از پشت پرده های احتمالی و زد و بندها گرفته تا گروکشی ها برای آینده. گاهی آنقدر دایره این حرف ها پررنگ می گردد که فراموش می شود این سؤالات می تواند برخاسته از جایگاه نظارتی مجلس باشد؛ البته این فراموشی ناشی از پشت پرده هایی است که از پچ پچ های میان نمایندگان فاش می شود و مشت را نشانه خروار می کند. / خبرآنلاین

دادگاه بازداشت‌شده‌های محیط زیست علنی برگزار می‌شود؟

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: امیدواریم تا پایان تابستان پرونده فعالان محیط زیستی بازداشت شده تعیین تکلیف شود. قوه قضاییه اعلام می‌کند که این موضوع به ما (سازمان حفاظت از محیط زیست) ربطی ندارد؛ اما ما به عنوان شهروند حق دادخواهی در این زمینه داریم ضمن اینکه بلاتکلیفی این پرونده سمن‌های محیط زیستی کشور را تحت تاثیر قرار داده است. خانواده‌های فعالان محیط زیستی بازداشت شده درخواست کرده‌اند که دادگاه فرزندانشان علنی برگزار شود. شواهد حاکی از آن است که وضعیت بازداشتی‌ها نسبت به چند ماه پیش تغییر کرده و بهتر است. سازمان حفاظت محیط زیست به طور مستقل اجازه پیگیری پرونده فعالان محیط زیست بازداشت شده را ندارد./ ایسنا

بی‌خبری شماری از اعضا از بیانیه منتسب به مجلس خبرگان

دیشب که حسن روحانی در قاب تلویزیون در حال گفت‌وگو با مردم بود، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه‌ای از رئیس‌جمهوری خواست بدون ملاحظه، تغییرات وسیعی در کابینه صورت دهد. اما برخی اعضای این مجلس می‌گویند اساساً از وجود چنین بیانیه‌ای اطلاع ندارند. آیت‌الله سید هاشم بطحایی، نماینده استان تهران، آیت‌الله هاشم هاشم‌زاده هریسی، نماینده استان آذربایجان شرقی و آیت‌الله مرتضی مقتدایی، نماینده استان اصفهان در گفت‌وگو با ایرنا می‌گویند اطلاعی از چنین بیانیه‌ای ندارند و آن را امضا نکرده‌اند. /عصر ایران

۳/۵ میلیارد تومان ساعت لاکچری کشف شد!

سردار حسن مهری با اعلام خبر کشف چند هزار ساعت مچی گران‌قیمت قاچاق در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: روز دوشنبه همکاران ما در فرودگاه مهرآباد از ارسال تعداد قابل توجهی ساعت مچی به مقصد کیش اطلاع حاصل کردند. رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی همکاران ما با شناسایی مالک این ساعت‌ها و در حالی که وی قادر به ارائه هیچ‌گونه مدارک گمرکی درخصوص این ساعت‌ها نبود، مأموران پلیس فرودگاه‌ وی را دستگیر و حدود 1000 ساعت مچی خارجی گرانقیمت را ضبط کردند.

وی با بیان اینکه این ساعت‌ها دارای برچسب شبنم بودند، افزود: این ساعت‌های گرانقیمت که قرار بود به مقصد کیش بارگیری شوند هریک ارزشی بین 1. 5 تا 8 میلیون تومان داشتند. رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور اضافه کرد: در بررسی های بعدی مشخص شد بخشی از این ساعت‌ها در دفتر شرکت است که پس از دستور مقام قضایی تعداد قابل توجهی کشف شد و در مجموع 5450 ساعت مچی گراپقیمت به ارزش تقریبی 3. 5 میلیارد تومان توقیف شد. به گفته مهری، شریک این فرد سال گذشته به اتهام قاچاق 50 هزار دلار دستگیر شده بود. /تسنیم

یک خداحافظی عجیب و غریب در والیبال

تیم خاتم اردکان دیگر در والیبال تیم‌داری نخواهد کرد. این تیم در لیگ قهرمانان والیبال آسیا موفق شد به مقام قهرمانی برسد و افتخاری برای والیبال ایران کسب کند. اما حالا در خبرها آمده است که مدیران این تیم تصمیم گرفته اند تا از فصل آینده دیگر تیم داری نکنند و قرار است از والیبال خداحافظی کنند. /خبرآنلاین

بی‌احترامی به قهرمان زن ایرانی

قهرمان سابق دوومیدانی زنان ایران از یک اتفاق عجیب و راه ندادنش به مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب گلایه کرد. لیلا رجبی که با وجود اصلیت بلاروسی با پیراهن ایران در دو دوره المپیک حاضر شد و مدال نقره دوره قبلی بازی های آسیایی در سال ۲۰۱۴ را نیز در رشته پرتاب وزنه کسب کرد، از یک اتفاق عجیب نوشته است. این ملی پوش سابق دوومیدانی که بعد از المپیک ۲۰۱۶ به خاطر برخی رفتارها دیگر حاضر نشد به کارش در تیم ملی ادامه دهد، با گلایه از برخورد مسئولان از راه ندادنش به مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب خبر داده است. تمرینات دوومیدانی کاران معمولا در این مجموعه که در شرق تهران واقع شده، برگزار می شود. لیلا رجبی موضوع را روی صفحه شخصی خود این گونه توضیح داده است.

توصیف عجیب حجاریان از وضعیت سیاسی کنونی

سعید حجاریان در گفت‌وگو با شرق در توصیف وضعیت فعلی سیاسی ایران گفت: رئیس هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت: من هم مثل آقای روحانی معتقدم که سؤال از رئیس‌جمهور در وقت مناسبی مطرح نشده اما وقتی آقای روحانی این کار را نادرست می‌دانند نباید خودشان با تهدید مجلس، کار نامناسبی انجام دهند. آقای روحانی برای صحبت کردن ابزارهای خوبی دارند؛ طبق نص قانون اساسی و آیین‌نامه داخلی مجلس، رئیس‌جمهور هر وقت بخواهند می‌توانند در مجلس سخنرانی کنند. بنابراین برای گفتن حقایق نیاز نیست که وقتی نمایندگان از آقای روحانی سؤال دارند، ایشان به گفتن حقایق بپردازند.

جلودارزاده به کریمی قدوسی: مملکت را به خاک سیاه نشاندید

امروز سؤال علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس از علیرضا آوایی وزیر دادگستری در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت. مطهری از تعلل‌ها و عدم پیگیری نسبت به رفع حصر محصوران سؤال خود را مطرح کرده بود و پیش از این از صحبت‌های وزیر دادگستری در کمیسیون مربوطه قانع نشده بود. امروز هم با طرح این سؤال و بعد از بیان صحبت‌هایی که دو طفر مطرح کردند حاشیه‌ای به وجود آمد. بعد از اینکه مطهری باز هم اعلام کرد از صحبت‌های آوایی قانع نشده و سؤال خود را به رأی گذاشت سیدجواد کریمی‌قدوسی نماینده نزدیک به جبهه‌پایداری که معمولا خود را ملزم می‌داند که نسبت به این گونه موضوعات موضع‌گیری می‌کند، صحبت‌هایی را با صدای بلند بیان کرد که از میان آنها کلمه فتنه به گوش خبرنگاران آشنا بود. همین موضوع این بار با واکنش‌ شدید زنان مجلس روبه رو شد. همین صحبت‌های کریمی قدوسی موجب اعتراض زنان مجلس که در ردیف جلوی کریمی قدوسی نشسته بودند شد. پروانه مافی دقایقی با کریمی قدوسی صحبت کرد و سهیلا جلودارزاده در اعتراض به کریمی قدوسی فریاد زد که مملکت را به خاک سیاه نشاندید و فساد اقتصادی درست کردید دیگر چه می‌خواهید. در همین حین نمایندگانی از جمله الیاس حضرتی، نادر قاضی پور، محسن کوهکن، محمدعلی پورمختار، محمدجواد جمالی، احمد امیرآبادی، عبدالکریم حسین‌زاده، سیلمی، طیبه سیاووشی، فاطمه حسینی، زهرا ساعی، مجتبی ذالنور، احسان قاضی‌زاده به این گعده پیوستند و تلاش کردند تا نمایندگان درگیری را آرام کنند و به این تنش پایان دهند.

وزیر دادگستری درباره حصر اختیاری ندارد

آوایی، وزیر دادگستری در مجلس شورای اسلامی و در پاسخ به سؤال علی مطهری درباره علت ادامه حصر آقایان موسوی و کروبی، گفت: معتقدم تمام ما باید با احساس مسئولیت بارهای زمین مانده را برداریم، ولی درباره این موضوع وزیر مواجهه با تکلیفی نیست چون اختیاری ندارد. نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی هم گفت: وزیر دادگستری گفتند، در موضوع حصر مصوبه شورای عالی امنیت ملی موجود است. نظر رهبری حجت است و‌تغییری در این رابطه نکرده است.

چند روز پس از ناآرامی‌های کرج: معاون سیاسی البرز تغییر کرد

با حکم وزیر کشور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز منصوب شد. وزیر کشور در حکمی، عزیزاله شهبازی را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز منصوب کرد. شهبازی پیش از این از بهمن ماه 92 به عنوان فرماندار آبادن مشغول به کار بود. پیش از این خیرالله طرخانی، سرپرست معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز بوده است. /ایسنا

اهانت امام جمعه استان مازندران را پیگیری کنید

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از اهانت امام جمعه استان مازندران به نمایندگان مجلس از هیات رئیسه خواست که این موضوع پیگیری شود. محمد دامادی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۶ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: سؤال از رئیس جمهور قبل از سال جدید امضا شد که در آن زمان التهابات ارزی و مشکلات کنونی وجود نداشت همچنین ضرورت وحدتی که مدنظر رهبر معظم انقلاب بوده نیز وجود نداشت. نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه هفته گذشته یکی از ائمه جمعه استان مازندران با ادبیات نامناسب و شنیع نمایندگان مجلس را زیر سؤال برده است کما اینکه از الفاظی همچون معامله گر، پست، رذل و کثیف برای نمایندگان استفاده کرده است. وی افزود: آیا کسی که لباس پیغمبر می پوشد و از تریبون مقدس نماز جمعه که باید تریبون اخلاق و امید مردم باشد سخن می گوید اجازه توهین به نمایندگان را دارد؟ آیا نباید جایی برای رسیدگی به این موضوع وجود داشته باشد. دامادی یادآور شد: در گذشته که دکل ها در کشور گم شد، ۳ هزار میلیارد خورده شد و بیت المال حیف و میل شد این افراد احساس تکلیف نکردند و امروز مسلمان و بیدار شده اند و با این ادبیات نامناسب مجلس را مورد هجمه قرار می دهند؟عضو کمیسیون عمران مجلس تأکید کرد: از هیات رئیسه مجلس و آیت الله طبسی نماینده ولی فقیه می خواهم که به این مباحث مطرح شده و فضایی که ایجاد کرده است رسیدگی کنند چرا که این افراد احساس می کنند زمان تریبون ها یک طرفه است آن هم در شرایطی که خودشان هرگز منتخب مردم نبوده اند، مصالح مردم را درک نمی کنند، وای به روزی که پرده ها برافتد و مردم از ضمیر باطن آن ها آگاه شوند. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به وی گفت: اگر این مسائل از تریبون نماز جمعه مطرح شده باشد که بعید هم به نظر می رسد واقعا قابل پیگیری و بررسی است ضمن اینکه استفاده از لفظ تبانی دولت در استیضاح که آقای خجسته بدان اشاره کرد نیز طبق ماده ۷۸ آیین نامه داخلی به لحاظ اهانت به دولت مقبول نیست.

وقتی به حرف اماممان گوش نکردیم چرا باید حالمان خوب باشد؟

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در این زمانه برخی مانند خوارج هزینه‌های زیاد سازش را به جامعه تحمیل می‌کنند و در اداره کشور با تصمیمات ناگهانی باعث تشنج می‌شوند. در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در نطق میان دستور اظهار داشت: عجیب است ندای ملکوتی امام‌مان را نشنیده‌ایم و ناخوش هستیم. امام گفتند ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد، فرموده‌اند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. جانشین حضرت امام می‌فرمایند ملتی که رمضان دارد مغلوب نمی‌شود. نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رمز پیروزی ما چیست؟ سیدحسن نصرالله می‌گوید رمز پیروزی ما این است که هر کجا با آقا اختلاف تحلیل داشتیم تحلیل خود را کنار بگذاریم و به حرف ایشان عمل کنیم چون او ولی فقیه است و لازم‌الاطاعه. سوریه در کشاکش بحران سیاسی و اقتصادی و اتحاد همه بدخواهان می‌ایستد و اقتصادش را اداره می‌کند، ولی ما در اوج اقتدار منطقه حیرانیم. کجایند مدافعان آن حریم وطن.

نمایندگان سؤال خود را از آقای وزیر پس گرفتند

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اظهار داشت: تعداد هشت سؤال از یازده سؤالی که برای پرسش از وزیر کشور در دستور کار قرار داشت، پس گرفته شد. قاسم میرزایی نکو در گفت‌وگو با ایلنا، درخصوص جلسه امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور که با حضور وزیر کشور برگزار شد، گفت: حدود یازده سؤال در دستور کار کمیسیون بود که از وزیر پرسیده شود. وی افزود: تعداد هشت سؤال پس گرفته شد، سه سؤال به تاخیر افتاد که سؤالات دهمرده و فرهنگی بود. علاوه بر این یکی از نمایندگان هم برای پیگیری سؤال خود در جلسه کیمسیون حضور نداشتند. عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس خاطرنشان کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که در جلسه امروز مطرح شد، اصلاح موادی از قانون انتخابات بود که هشت بند آن تصویب شد. عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه امروز کمیسیون موضوع تقسیمات کشوری و تقسیم استان سیستان و بلوچستان که توسط نماینده حوزه انتخابیه آن مطرح شده بود مور بحث قرار گرفت، همچنین رسیدگی به وضعیت آب توسط کمیته پیگیری و ستاد بحران نیز در دستور کار امروز قرار داشت و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کنایه مجری معروف به مصاحبه حیدری با روحانی

سبک گفت وگو‌های تلویزیونی حسن روحانی و نقش بی اثر مجری در این گفت وگو‌ها همواره مورد انتقاد فعالان رسانه و مردم قرار می‌گیرد. امشب نیز مرتضی حیدری باز هم مجری گفت و گوی رئیس جمهور با مردم بود که همچون گذشته هیچ چالشی در آن به چشم نخورد و بینندگان یک سخنرانی یک طرف را شاهد بودند. این نوع از گفت وگو این بار انتقاد المیرا شریفی مقدم، گوینده شبکه خبر را در پی داشت. شریفی مقدم در صفحه توئیتر خود نوشت: برادرمون بلد نیست پینگ پنگ بازی کنه؟! فقط سر تکون میده و تایید میکنه!

واکنش آقای مشاور به گفت وگوی دیشب

مشاور رئیس جمهور با انتشار توییتی به صحبت های تلوزیونی شب گذشته رئیس جمهور واکنش نشان داد. حسام الدین آشنا در توئیتی نوشت: سخن گفتن از مردم سخت تر از سخن گفتن با مردم نیست.

نظر توکلی درباره سؤال از رئیس جمهور

توکلی در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین»‌ با بیان اینکه حرف آقای روحانی، حرف زیبنده‌ای نبود و این رفتار در شان رئیس‌جمهور نیست، گفت: برای گفتن حقایق، قانون اساسی چند راه‌حل گذاشته است و اگر تاکنون وقت گفتن حقیقت بوده و ایشان نگفته‌اند و کتمان کرده‌‌اند، خب این کار بدی است زیرا مردم را نامحرم دانسته‌اند. اگر وقت گفتن حقایق نیست و ایشان به خاطر مطرح شدن سؤال از ایشان می‌خواهند بگویند باز هم بد است؛ این یک رفتار غیر عقلانی است که چیزی را که وقت گفتن آن نیست، می‌خواهند مطرح کنند. این هم در شان آقای روحانی نیست. توکلی عنوان کرد: آقای روحانی برای صحبت کردن ابزارهای خوبی دارند؛ طبق نص قانون اساسی و آیین‌نامه داخلی مجلس، رئیس‌جمهور هر وقت بخواهند می‌توانند در مجلس سخنرانی کنند. بنابراین برای گفتن حقایق نیاز نیست که وقتی نمایندگان از آقای روحانی سؤال دارند، ایشان به گفتن حقایق بپردازند. نماینده ادوار مجلس گفت: من هم مثل آقای روحانی معتقدم که سؤال از رئیس‌جمهور در وقت مناسبی مطرح نشده اما وقتی آقای روحانی این کار را نادرست می‌دانند نباید خودشان با تهدید مجلس، کار نامناسبی انجام دهند.

شعب ویژه در انتظار پرونده‌های اقتصادی

رییس کل دادگستری استان تهران تأکید کرد: شعب ویژه در دادسرا و دادگاه‌های بدوی و تجدیدنظر تهران جهت رسیدگی به پرونده‌های جرایم اقتصادی اخیر تشکیل می‌شود. غلامحسین اسماعیلی در سومین نشست شورای قضائی که در محل سالن کنفرانس اداره کل بازرسی استان تهران برگزار شد، گفت: امروز کشور ما به نحو تمام عیار در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفته و دشمنان انقلاب، با به راه انداختن تبلیغات روانی شدید، قصد نومید کردن مردم را دارند تا از این طریق به اهداف شوم خود نائل گردند. وی ادامه داد: ما وظیفه داریم تا با حمایت از تولید داخلی، ایجاد اشتغال، بکارگیری ظرفیت‌‌‌‌‌‌‌های موجود در کشور اعم از منابع انسانی و امکانات و از طرف دیگر حسب تأکیدات ریاست قوه قضائیه در سراسر کشور و به ویژه در استان تهران با رسیدگی قاطع، قانونی و سریع به پرونده‌‌‌‌های مربوط به مفاسد اقتصادی نقشه‌‌‌های پلید بدخواهان داخلی و خارجی را بی‌‌اثر کنیم. این مقام قضایی افزود: با توجه به تدابیر متخذه از جمله تعیین شعب و قضات ویژه در سطوح مختلف قضایی اعم از دادسرا، دادگاه‌‌‌‌‌‌های کیفری یک و دو، دادگاه انقلاب و محاکم تجدیدنظر، به هموطنان شریف، بصیر و انقلابی، این نوید را می‌دهم که به پرونده‌‌‌‌‌‌های مفاسد اقتصادی به صورت ویژه رسیدگی شده و حسب مورد نیز به نحو مستمر اطلاع‌‌‌‌‌‌رسانی لازم از سوی مبادی ذیربط صورت خواهد گرفت.

ارسال قطعات موشکی از لندن به ایران تکذیب شد

سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن ادعای روزنامه «ایونینگ استاندارد» درباره ارسال محموله قطعات موشکی از فرودگاه هیترو به مقصد ایران را شدیداً تکذیب کرد و آن را یک گزارش بی‌پایه و اساس و جنجال‌سازی رسانه‌ای مغرضانه خواند. درنامه سفارت ایران به سردبیر روزنامه یادشده، با اشاره به اینکه ادعای مذکورساختگی و دست‌کاری خبری می‌باشد درخواست شده آن روزنامه از تکرار ادعاهای کلیشه‌ای و دروغ، که هدف آن‌ها توسعه ایران ستیزی است، اجتناب نماید. ایونینگ استاندارد پنج روز پیش درگزارشی به نقل ازنیروهای مرزی انگلیس مدعی شد که دربازرسی از یک محموله در فرودگاه هیترو لندن، قطعه‌ای پیدا کرده‌اند که قرار بوده به ایران ارسال شود و می‌توانسته در برنامه موشکی مورد استفاده قرار گیرد.

خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۸
در انتظار بررسی: ۱۳
انتشار یافته: ۱۱۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
گزارش اینکه دوستان کریمی قدوسی که جمع شدند تا از درگیری کریمی قدوسی جلوگیری کنند گزارش بی موردی است زیرا آنها از قبل جمع شده اند تا مملکت را به درگیری و بدبختی سوق بدهند و اگر زن شیردلی بر سر کریمی قدوسی فریاد میکشد این اندک نماینده ها خواستند قدرت خود را به یک شیر زن نشان بدهند . والا آنها جمع نشدند که ممانعت از درگیری کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
شما قطعا سال ۸۸ هم در راهپیمایی سکوت بودی هم سطل آشغال آتیش میزدی الان برا من دلسوز مردم شدی؟ کشور رو دولت تَکرارتون توی فساد و گرونی و تحربم غرق کرد الان طلبکارید؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
شیرزن؟! - با برخی اصطلاحات و از طریق دست آویز کردن کلمات سعی در جلب مثبت دارین؟
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
فتنه فتنه است.
خواه امثال کریمی قدوسی (با همه ی خوب و بدشان) فریاد بزنند یا سکوت کنند.
حقیقت شاید فراموش شود اما وجود دارد
محمدباقر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
جالبه رئیس جمهور میفرمان تظاهرات محدود یه عده تو مشهد وضع اقتصادی رو به هم ریخته ولی مدعیان تقلب و طرفدارن فتنه 88 عین خیالشون نیست که 8 ماه چه بلایی سر مملکت آوردن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
عزیزم،هم شما باید جواب یک سوال رو بدید و هم اون زن شیردل و هم همه اونایی که مثل شما فکر میکنند و از فرار رو به جلو خودداری کنید و یا به عبارت دیگه دست پیش رو نگیرید که پس نیوفتید و اون سوال اینه که مشخص بشه که کی مملکت رو به خاک سیاه کشونده،شماهایی که بیشترین زملن در بعد از انقلاب دولت دستتون بوده یا
جناح رقیبتون؟
بعد از ۸ سال اول انقلاب و در شرایط جنگی که بحث اون متفاوته(البته در اون زمان مملکت باوجود شرایط خاص اون موقع خیلی بهتر از الان اداره شد)دولت کاملا دست شماها بوده و فقط دوران احمدی نژاد و اون هم به نظر من فقط ۴سال دوره اول دست جناح رقیبتون بوده و مرحوم رفسنجانی آقای خاتمی و الان آقای روحانی همگی منتسب به شما به اصطلاح اصلاح طلبها بودند .حالا فرضا احمدی نژاد هم هر ۸سال از آدمای اصولگرا استفاده کرده باشه در مقابل ۲۲سالی که اصلاح طلبها دولت را در دست داشتند سهم کدوم جناح در این خاک سیاه بیشتر بوده؟خانم شیرزن بفرمایید چه کسی بیشتر مسئول این شرایط بوده و هست
تابناک سانسور نکن
ناشناس
| Canada |
۰۶:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
آقایان دلواپس کم کم نوبت پاسخگویی شما فرا خواهد رسید با این کشور چه کردید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
ببین این که مردم عمدتا اصلاح طلبها رو انتخاب کردن درسته ولی مشکل از انتخاب مردم نیست مردم کسایی رو انتخاب میکنن که کار کارشناسی بلد باشن مشکل از اونجا شزوع میشه که کسایی که انتخاب نشدن دنبال زمین زدن انتخاب شده ها هستن
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
خانم جلودار زاده خوب بلدين فرار رو به جلو كنين.
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
توصیف عجیب حجاریان را تیتر کردی وبعد ان توصیف را سانسور کردی؟؟خسته نباشید.بحمدالله به برکت تلگرام ان توصیف را دیده ایم.بعضی وقتها نظرات ما را هم که سانسور میکنی همینقدر عجیب و منظور ما مخاطبان نامفهوم میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
کار عجیب تابناک: حرفهای توکّلی را به اسم حجاریان منتشر کرده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
تاب پس نظر سنجی جدید کجا رفت؟
شرمنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
آقای روحانی تا حالا شرمنده خانواده شدید که از ملت ایران برای تحریمها مایه میگذارید (امیدوارم این کامنت یک جوری به گوش ایشان برسد)کارگری هستم با سه سال حقوق معوقه بوالله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
گمان می کنی رابطه با امریکا سبب پرداخت حقوقت. می شود عزیز
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
خطاب به ۲۳:۳۹
این ها تقصیری ندارند وقتی کشور ما سیاست زدگی بیش از حد بالا زده و اخبارهای اقتصادی که هم اینور اب و هم انور اب با چاشنی سیاست قاطی می کنند و به خورد مردم می دهند و طبیعی است که فکر می کنند امریکا ناجی ما است
سهراب
| Germany |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
نه رابطه با روسیه سبب پرداخت حقوقش میشود عزیز
ملت رو چی فرض کردی که تیکه میندازی
مطمینم همین کارگر شریف سیاست خارجی رو بهتر از شما میفهمه
سلطان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
شرمنده شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
تو تمام دولتهاي پس از انقلاب(اصلاح طلب و اصولگرا ) قيمت ارز در يك مقطعي مثل الان دو تا سه برابر افزايش داشته . حدود 30 درصد اقتصاد نسبتا بزرگي مثل ايران دست دولته و 30 درصد هم خصوصيه . حالا پيدا كنيد پرتقال فروش را
حوراء
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
اشتباها مثبت دادم.
کارگرجان همسر منم کارگره.منتهی باید دقت کنیم با مذاکره چیزی حل نمیشه.
یکبار مذاکره کردن چی شد؟!!!
حداقل به این فکر کنین که با عوض شدن یک مسئول بانک مرکزی چقدر قیمت سکه و ارز اومده پایین؟!!!!
عزیزم هنوز تحریم ها هم اعمال نشده بود که اینهمه اوضاع اقتصاد داغون شد.
مشکل کسانی هستن که به صندلی ریاست چسبیدن و هیچ جوری پایین نمیان
ن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
واقعا این جماعت اصطلاح ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اصولگر نمی‌گویم تشکیلات چون به رسمیت نمی سناسم بابا چرا دست سر این مردم بر نمی دارید شما کلا 5000 هزار رای دارید چرا می گویم 5000 هزار چون در انتخابات که‌رقیب شما سید محمد خاتمی بود وحسن کار این بود که آن انتخاب واقعا شفاف بود و نیروهای شما هم با شفافیت موضع وبا تمام توان وارد صحنه بود که به نظر من سالم ترابن انتخابات بود شما 5000رای آوردید ولی بعدش با شانتاژ شروع شد یک مرتبه مردم این فرصت البته به شعار ها رای دادن که شما نتوانستید با وحدت نظر تکلیف خودتان را روشن کنید پس برای چه این قدر مدعی هستید
پاسخ ها
یاسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
به این توهم زیباکلامی ادامه بدین.
ما هرچی میکشیم از دولت تکرار و تکرارکنندگان هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
خانم شریفی مقدم مثلا" اگر جنابعالی بجای مرتضی حیدری بودید چیکارمیتونستید انجام بدین؟خودشما قانون صداوسیمارا که بهترازهرکس دیگرمیدونید که مجری در کادر مشخص با سوالهای مشخص شرکت میکند. معلومه که حسرت میخورید چرا به بازی گرفته نمیشید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
اون هم مثل اینا که اینجا کامنت انتقادی میذارن صداش از جای گرم درمیاد
آدم خوبه
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
این که به صداوسیما مربوط نمیشه. به روحانی مربوط میشه که اجازه نمیده سوالاتی به جز اونایی که خودش گفته ازش بپرسن. یه کم تحلیل تون رو بالا ببرین
یاسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
جناب ناشناس صدای ما از جای گرم در نمیاد چون قشر کارگر همیشه صداشو خفه کردن و اینجا هم اگر مخالفت با دولت تکرار و نظرات شما میکنیم متهم به پشت گرمی میشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
دیشب در تلویزیون کودکان سیستانی لاغر اندام که آثار سوء تعدیه در چهره همه شان مشهود بود وبا لباسهای پاره باعث شد تا بشدت متاثر شوم .
ولی وقتی فکر کردم دیدم بیش از ۸۰ درصد مردم کشور به نوعی گرفتار حداقل یک بحران کمر شکن در خانواده خود هستند . مشکلات حادی چون بیکاری ، بیماری صعب العلاج ، بی خانمانی ، فقر شدید ، اعتیاد ، داشتن فرزند یا هسری که به فحشاء کشیده شده ، و تقریبا همه اینها در بیماری روحی روانی شریک هستند .
واقعا مسئولان کشور ایا میدانند و میبینند این حجم گسترده و حجیم از بدبختی و فلاکت را ؟
اگر میدانند چرا کاری نمی کنند که رفع اثر گردد و امید به جامعه برگردد ؟
اگر نمی دانند که وای به حالمان ؟
چطور نمیتواند حتی حداقل زندگی ابرومند را برای همه مردم تامین نماید ؟
ایا با مردمی که بخاطر اشتباهات شماها در مدیریت اکثرا بیکار بیمار معتاد ناامید عصبی فاحشه فاسد و لا مذهب و روانی و گرسنه و عقده ای و بی پول و خطاکار شده اند تا کی میتوانند دروغهای شما را باور کنند ؟
به خود ایید و تا دیر نشده دست از این شعارهای توخالی و نشدنی است دست بردارید
اگر بفکر کشور و مردم و دین خدا نیستید حداقل به خودتان رحم کنید .
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
خیلی هم دیر شده و بعید است به راه راست هدایت شویم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
چه جمله درستی: (مملکت را به خاک سیاه نشاندید). به راستی هم کشور ما تا سال 1384 و پیش از روی کار آمدن جناب احمدی نژاد در مسیری کم و بیش درست و منطقی قرار داشت. اما با آغاز کار دولت نهم که از سوی مسئولین مثل خودش حمایت میشد، ایران از مسیر درست خود منحرف شد و به بیراهه ای رفت که دیگر در شرایط امروز خروج از آن غیرممکن است. ضمن اینکه با گذشت این چند سال، دم خروس برای همان حامیان تمام قد او نیز بیرون زده و عمق فساد و ناکارآمدی این جریان منحرف سیاسی بر همگان ثابت شده است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
چه وضع خوبی بوده ! در ان سال هاهم قیمت ها هم همین جوری بالا می رفت
ظاهرا شما هنوز به دنیا نیامده بودی در ان زمان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
دوست 22:14. بالا رفتن قیمتها در دوره آقایان هاشمی و خاتمی ، بخصوص اوایل کار آقای هاشمی وجود داشت، اما به این شدت نبود. ضمن اینکه بخش بزرگی از مشکلاتی که امروز کشور را به اینجا کشانده ناشی از بی تدبیریهای دولتهای نهم و دهم است. همچنان که دیدیم در سال پایانی دولت دهم با همان چند فقره تحریم و قطعنامه، اقتصاد کشور به چه روزی افتاد و شانس آن جریان بود که تنها یک سال از خدمتش (!!!) باقی مانده بود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
بعله همش تقصی احمدی نژاد است
خطاب به ۲۲:۴۱
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
در دوران آقای خاتمی، در ۵ سال نرخ دلار ۱۱ درصد افزایش داشت که بعد از انقلاب کمترین میزان تورم را داشته
تمام این‌تعطیلی صنعت ناشی از دوران ریاست جمهوری محمود خانه. وقتی یک کارخانه بسته میشه راه اندازی مجددش کار یک شب نیست. علاوه بر اینکه تولید کننده خسته هم دیگر تمایلی به بازگشت و تجربه مجدد سختی ها ندارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
قابل توجه دوست 22:41 و سایرین : در دولت رفسنجانی در عرض یک سال نرخ ارز 20 برابر شد . نمی دونی بدون. این فساد و بدبختی هم نتیجه بی قید و بندی است که در دوره خاتمی ترویج شد. ضمن اینکه در سال آخر دولت دهم به قول شما تحریم داشتیم الان که هنوز تحریم اعمال نشده قیمت ها چند برابر شد. اون زمان حداقل وزیر اقتصاد یه عذر خواهی از ملت کرد الان که فقط دولت داره میندازه گرون این و اون. البته حامیاشون هم همین طور.ولی چه فایده کسی که خودش رو به خواب زده نمی شه بیدار کرد. بنابراین خوب بخوابی عزیزم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
در زمان خاتمی نرخ ارز ازاد دو برابر شد و نرخ رسمی ۹۰۰ درصد
در ضمن خیلی از زیر ساختها در زمان احمدی نژاد به سطح بالا رسید که تقربا دوبرابر دولتهای گذشتش بود ولی اقایان فعلی اصلاح گرا که سر کار هستند رادیدین که تا ۵ سال گذشته از سرمایه گذاری احمدی نژاد برق و ابش را مصرف کردن ولی به دلیل عدم سرمایه گذاری مناسب قطعی برق و اب داریم امسال
این است اوضاع فعلی ما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
تورم ۴۹.۵درصدی در دوران مرحوم رفسنجانی به نظر شما مسیر درستی بوده؟
اتفاقا ریل گذاری که از دوره مرحوم رفسنجانی انجام شد و بعد از اون جناب خاتمی ادامه داد و بقیه هم پیگیری کردند ایران را به اینجایی کشونده و رسونده که الان هستیم.
البته انحرافات دولت احمدی نژاد قابل انکار نیست اما اینکه اصلاح طلبها برای توجیه ناکارآمدی و اشتباهات خودشون دائما از دولت احمدی نژاد مایه بگذارند ب بهانه بگیرند اصلا از نظر مردم پذیرفتنی نیست.اگر مشکلات موجود بخاطر اشتباهات احمدی نژاد بوده و قابل اصلاح نیست پس چرا در دوران تبلیغات انتخاباتی آقای روحانی و جهانگیری این همه قول و وعده دادند،مگر از شرایط بی اطلاع بودند و نمیدانستند امکان اصلاح وجود ندارد.و اگر الان متوجه شده اند بهتر نیست که کنار بروند و اعلام کنند از دستشان کاری ساخته نیست؟
ولی مطمئن باشید در انتخابات سال آینده مجلس و سال ۱۴۰۰ ریاست جمهوری هم با تمام توان وارد میشوند و باز هم وعده میدهند و بعد از عدم موفقیت آنها و امثال شما باز هم از همین بهانه ها برای شانه خالی کردن از مسئولیت استفاده خواهید کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
این رو هم یادتون باشه که در دوره احمدی نژاد به اندازه کل تاریخ فروش نفت ایران پول نفت تو خزانه دولت ایشان وارد شد که اگه همون پول رو مستقیم به مردم میداد هر خانواده ایرانی الان نزدیک یک میلیارد تومان سرمایه داشت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
البته منطور جلودار زاده این بود مملکت رو به خاک سیاه کشاندیم، . جالبه نظرات طرفداری از محمود و حسن و... هست ولی همشون در رسیدن به این نقطه به یک اندازه مقصرند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
اگر خاتمی خوب بود پس چرا ملت از اصلاح طلب ها
فرار کردن و به احمدی نژاد رای دادند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
مرد فقط احمدی نژاد بزرگ. اینا به و اونا به گرد پاش هم نمی رسند. البته برای ما همین ها بهترن نه امثال احمدی نژاد که شبانه روز دنبال خدمت به خلق الله بودند و هر روز پروژه های جدید افتتاح میکردند و اینها هم برای اینکه کم نیارند متهم میکردن به غیر کارشناسی بودن، از جمله راه آنه شیراز، لوله کشی گاز در شهر بوشهر و سیستان وبلوچستان و هزاران طرح دیگه ، الالن سالها گذشته و هیچ اتفاقی نیفتاده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
برای منم تا اونجاییکه یادم میاد زمان خاتمی وضع مالیم بهتر بود هر چند بهش رای ندادم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
درجواب ۲۳:۱۶ و ۲۳:۲۷ اولا زمان مرحوم هاشمی ‌بعد از جنگ هشت
ساله ای بود که همه کشورها مارا تحریم کرده بود و برای بازسازی مورد قهر جوامع بین المللی بودیم.زمان آقای خاتمی هم همه توانستند رشد کنند واوج موفقیت اقتصادی بعد از انقلاب بود.چرا شما مقرضانه نگاه می کنید وجبهه می گیرید .زمان محمود خان شما مملکت از زمان جنگ هم بدتر شد چرا که بعداز جنگی توانستیم بلند بشیم ولی بعداز زمان دولت نهم ودهم نه
یاسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
این وضعیتی که برامون درست شده حاصل تکرار کنندگان و رای دهندگان به لیست تکرار و دولت تکرار هست.
سعی نکنین با فرافکنی مشکلات رو گردن دیگران بندازین.
دیشب رییس جمهور تکرارتون هم مشکلات رو از قبل انقلاب رسوندن.ظاهرا دیگه کسی نمونده مشکلاتو گردنش بندازن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
خانم سهیلا جلودارزاده چقدر پر مدعا؟
خوبه از زمان بچگی یاد داریم شما تو مجلسی یا پست و سمت داری.
خودت یادت رفته؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
عقل کل این چه ربطی بفساد داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
ای بابا معلومه فریاد انا الحق خانم جلودار زاده ها شما را بدجوری ناراحت می کند
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
عقل كل ربطش اينه كه ايشون در طول 25 سال نمايندگي بيشترين سهم رو در نشاندن مردم به خاك سياه داشتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
وقتی می گوییم اقای مطهری فقط دنبال موارد متفرقه کشور هستند همین است و همیشه همین طور بوده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
عزیز حصر تبعات اجتماعی اقتصادی داشته متوجهی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
وقتی اقابان همبشه این سران را در بورس نگه می دارند مردم هم گوش به زنگ می شوند ولی براشون فرقی ندارد البته اکثر مردم
ناشناس
| - |
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
دنبال راي سري بعده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
ببین کیامیگن فساد درست کردند
خودتون همه با هم این وضع را درست کردین
منیژه غنیمی فرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
سوریه اقتصادش را اداره نمی کند .ایران .چون اقتصاد سوریه را اداره میکند دیگر نمی تواند اقتصاد خودش را اداره کند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
ببخشید
چرا پر زمان قبل انقلاب و از سال ۵۰ بعد تورم دو رقمی شد و اجناس با سیر صعودی بالا؟
حتما ان زمان هم داشتیم برای عربستان پول صادر می کردیم
!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
امریکا که الان دچار بدهی وحشتناک به داخل خودش و همین طور به خارجی ها هستند ولی دارای ثبات اقنصادی
مطالعه کردن چیز بدی نیست برای سرنوشت خود و کشور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
کلمه فتنه و سران فتنه شده لقلقه زبان عده ای که فقط منافع حزبی خود را مطالبه می کنند.از بیرون کم مشکل داریم که از داخل هم روش بیاد
پاسخ ها
سهراب
| Germany |
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
با فتنه فتنه گفتن میخوان تو دل برخی جا باز کنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
میگویند "فتنه" تا " از کهریزک بترسانند.
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
واقعا مملکت را به خاک سیاه نشانده اند.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
خدا حفظ کنه کسانی که در جهت ارامش اقتصادی و روانی جامعه تلاش میکنند از هر جناحی که باشند و وای بر کسانیکه با گفتار و رفتارشان ابن ارامش را برهم میزننن از هر جناحی که باشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
قاضی زاده هاشمی که درد مردمو نمیفهمه و شعار میده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
چه ربطی داشت
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
جناب کریمی قدوسی نزدیک به ۸ ساله کلمه فتنه داری میگی ؟خسته نشدی ؟؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
تابی بد جوری داری کلمات رو سانسور میکنی ؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
عجب آدمي هستيا !! برادر من اين بنده خدا تاوقتي زنده است بايد بگه
ناشناس
|
Japan
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
با وجود افزایش باور نکردنی قیمت ها روحانی گفتند که پایان فروردینی98دوباره وضع تکرار می شود.هرچند که قطعا تا قبل از شروع پاییز هم بعید است ایشان یتواند قیمت ها را در این حد نگه دارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
اگر دوباره بخوان قیمت های غرز را برای چندین سال ثابت نگه دلرند هیچ اتفاق خاصی مگر تورم نمی افتد ولی اگر روالشون عوض شود در سال اینده تفییر خواهد کرد
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
مشکل امروز ایران ملوک الطوایفی و بی قانونی است ، اگر قرار باشد هر ارگان و اداره ای برای منافع خودش قوانین خلق الساعه وضع کند ، سنگ روی سنگ بند نمی شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
اقای مطهری ممنون که به فکر دغدغه مردم هستید
محمدرضا کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
فکرت دنیا غلط ، اندیشه عقبی غلط / کار ما بیچارگان اینجا غلط ، آنجا غلط .
ما کتاب جنگ هفتاد و دو ملت خوانده ایم / خط غلط ، معنا غلط ، املاء غلط ، انشاء غلط .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
آقای قاضی زاده هاشمی،با تمام وجود از مطالب شما لذت بردم. خدا حفظتون کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
شما مسیولین رو جون عزیزانتان قسم به فکر جوانان باشید ، به خدا قسم با این تورم وحشتناکی که گریبانگیر لوازم خانگی و طلا شده خیلیها نمیتونند برای فرزندانشان جهزیه تهیه کنند ؟؟! بابا همه مثل شما بخور بخور ندارن ، خدا شاهده شرمنده فرزندانم هستم که نتونم یه مسافرت کوچک ببرمشون .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
سیر از گرسنه خبرنداره.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
توسر این دولت و آن دولت نزنید اشکال از قوانین کشور هست یعنی چین مان قدرت سیاسی و رای و انتخابات مستقیم مردم با دیگر بنگاهای سیاسی و اقتصادی و موازی کاری در کار دولت ها بود یعنی دولت اسما دولت هست وعده های که بمردم میدهد در عمل با چالش روبرو میشود قانون باید دوباره اصلاح شود
ک . بیدآبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
از طلا بودن پشیمان گشته ایم / مرحمت فرموده ما را مس کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
قابل توجه خانم جلودار زاده وشرکا ،
فساد دوازده هزار میلیاردی صندوق فرهنگیان هم تقصیر محموده!
دلار از ۳۵۰۰ رسیده بود به ۱۰۰۰۰ تومن هم تقصیر محموده!
مصادره پولهای بلوکه شده به هر بهانه ای هم تقصیر محموده!
قرار بود تا ۱۴۰۰ به عقب بر نگردیم ولی برگشتیم هم تقصیر محموده؟
عالی جنابان فریدون و صفدر حسینی و جهانگیری و .... هم کس وکار محمودن!
لیست امید مجلس از بس کار دولت وتیم اقتصادیش این چند وقته درست بوده که حتی یک نفر هم سوال از شیخ حسن رو امضا نکردن ،هم زیر سر محموده!
پنج سال دولت و مجلس هم دست شماست و هر روز بدتر از دیروز میشه هم تقصیر محموده!
سال ۹۲ که شیخ حسن وشرکا هشتاد درصد مشکلات را از بی مدیریتی و عدم تدبیر و عقلانیت می دانستند ویه کلید گنده هم دستشون بود و رای رو باهاش جمع کردن رو فراموش کردین هم تقصیر محموده!
ترامپ شد رییس جمهور و برجام رو پاره کرد هم تقصیر محموده !
شرمنده شدن سنگ پای قزوین از روی شما جماعت پر مدعا هم تقصیر محموده !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
ناکارامدی از زمان احمدی نژاد نهادینه شد.
چند مورد فساد قبل از احمدی نژاد را اگر میتوانید ذکر کنید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
نه مگه رییس جمهور نگفت این مشکلات همه مربوط به زمان قبل از انقلاب هست تازه یه مقداریشم از بی سیاستی شاه سلطان حسین صفوی سرچشمه میگیره .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
محمود بچه است تقصیری ندارد.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
احسنت خيلي عالي بود.
محمدرضا کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
یک نفر خواننده هست ، بعضیها ته صدایی دارند . یکی راننده هست ، بعضیها کمی رانندگی بلدند، بعضیها سیاستمدارند بعضی سیاست ندارها ، ادای سیاستمداران را در میارن!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
اقای مطهری ملاک خوبی برای سنجش میزان تحمل انتقادهااست .
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
هیچ کس فکر نمی کرد روحانی یک شبه محمود شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
کلید اسرار
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
کاربر محترم ۲۲.۱۳ سوریه تورم ندارد تمام منازل مسکونی این کشور ویرانه شده اما این پشوانه دلاری کدام کشور هست که ارزش پول کشورش را نگه داشته ولی ارزش پول کشور خودش را پایین آورده ‌
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
داداش شما سررشته ای از اقتصاد داری یا چیزهایی شنیدی داری تکرار می کنی؟ مگه میشه یک کشور برای پول کشور دیگه پشتوانه ارزی درست کنه. اونم کشوری که بودجه نیروهای نظامی خودش را دولتش نمی ده
حمیدخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
دعای بعضیها: خدایا عاقبت محمود گردان!
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
نگاهی به سخنان روز جمعه سراسر کشور بیندازید ببینید کشور چند تا رییس جمهور دارد . فقط حرف میزنند . توهین میکنند حتی به نماینده مجلس توهین میکنند ‌ ارزش اخلاقی در سیاست به باد فنا رفت یعنی اخلاق فدای سیاست شد چون افرادی مجبور هستند بخاطر منافع سیاسی یا حرف نزنند یا حرف برای مطامع حزبی خودش حرف بزند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
اقای توکلی دیده بان حقایق چرا شفاف سازی نمکند این بدبختی های دولت و مردم زیر سر کدام دولت و فساد اقتصادی آنست چرا زمان محمود خان را در تاریخ بایکوت کردند ؟خوب حق دارند خیلی ها در بی تدبیری آن زمان با بستن چشم و دهان فقط منتظر تمتم شدن دولتش بودند الانم خودشان را به فراموشی زدند و از ویرانه ای که روحانی گرفت و سه سال آبادش کرد نمیگن.واضحه عده تی از داخل دارند امور امروز را مشابه آن دوره میکنند .گرانی یکباره دلار و سکه ،سوال از ریس جمهور که آن زمان دو سال طول کشید.. بابا ما فراموشی نداریم اگه روحانی نبود 4سال قبل ونزوئلا بودیم!آخرتی هم هست این تذهبون؟!!!
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
درود بر شیر زن مجلس کلش مردامونم یاد بگیرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
صد رحمت به محمود پول همه چیز را می داد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
اعجیب بود که مدتی جلو دار زاده حرف نمی زد !ین نماینده های گروه اصلاح طلب غایت هدفشان قاطی کردن زن و مرد در ورزشگاه است تا مردم در مورد ناکارامدی هایشان سوالی نکنند .
ناشناس
|
Georgia
|
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
سرآغاز نادانی، دشمنی با مردم است.حدیث از امام علی علیه السلام
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
والله العلی العظیم دولت کاره ای نیست بیش از دوسال بر سر برجام مذاکره شد و کار به نتیجه رسید و بعد خودتان دیدید که چه شد اگر بنویسم تابناک سانسور می کند دوروز بعد چه اتفاقی افتاد
ناشناس
|
-
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
در اين وانفساي بي پولي و بي برقي و گرما و وضعيت معيشت مردم معاون قوه مقننه به فكر حصره و ا تاسفا.......وا حسرتا .......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
حرف های نماینده ساری پر از توهین بود.
ناشناس
|
Greece
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
مجلس با رای دیمی همینه دیگه . چه شخصی از روی تخصص. تجربه و فکر و کار بلدی وارد مجلس شده اند؟؟یکی هست بگوید ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
تو بریخیلی خوب
ناشناس
|
-
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
باید فکری به حال حجاب زن اسد کرد بدجوری کشف حجاب کرده لامصب....
rahman
|
Australia
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
ریاست محترم جمهوری فرمودند مشکلات به قبل از انقلاب است دقیقا درست است
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
باسلام بجای پس گرفتن سؤال چی گرفتند
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
باسلام
درمورد انحلال تیم والیبال خاتم اردکان این خبر توسط مدیرعامل این تیم به شدت تکذیب شد ممنون ازسایت تابناک
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
المیرا شریفی جالب خودش از اون ناشیای پینگ پونگه . چون این دفعه نگذاشتن تو مصاحبه شرکت کنه شاکی نگذاشتن هم به دستور شخص روحانی بود چون دفعه پیش نقش نخودی را داشت این دفعه حذفش کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
واقعا خانم سهيلا جلودارزاده شيرزنه؟؟؟
چه كار مثبتي در چندين سال نمايندگي شان در مجلس حداقل براي زنان ايراني انجام دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فعلن كه خرابكاري هاي تيم اميد كه ايشون هم عضو آن هستند، بيشتر از بقيه است به حدي كه در تاريخ انقلاب بي سابقه است و حتي جبران ناپذير. بي تفاوتي چند ساله مجلس به ناكارامدي دولت در حوزه اقتصادي كه ديگه جاي خود داره.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
چقدر نظرات آقاي توكلي با آقاي حجاريان شبيه هم هست!!!!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
اللهم عجل لوليك الفرج سريعا.
ناشناس
|
Australia
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
اتهامات دوستداران محیط زیست کاملا بی اساس است . باید فورا آزاد شوند بدون دادگاه . جای کسی که برای مملکتش دلسوزی می کند زحمت می کشد در زندان نیست . وای از عاقبت اتهام واهی زدن و پرونده درست کردن برای فرزندان نازنین این مرز و خاک . جمله ای هم به کابران تابناک : شرم برهمه ما با این بی تفاوتی !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
درود براحمدی نزاد که عدالت را به همه ایران برد ودرکنار مردم بود با همه مشکلاتی که اصلاح طلب واصولگرا برایش درست میکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
مشکل اصلاح طلبی و اصولگرایی است. اصل شایسته سالاری نیست .. بس کنید این جناح بازی رو.
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
با سلام. درسته که خیلی اوقات دولت دست میانه رو ها بوده. ولی در بهترین شرایط اقای خاتمی گفتند من یه تدارکات چی بیشتر نیستم.عملا
دولت هیچکاره اس. ظاهر قضیه فقط دولت مردمیه والا هیچ اختیاری از خودش نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
واقعا نمی دانید تو مملکت چه خبره، وزیر و وکیل و رییس جمهور و.... هیچ کاره اند و تصمیمات کجا گرفته می شود، اکثر مردم حافظه تاریخی ندارند و ملت کتاب خوان و تاریخ دانی نیستیم، این مطلب مثل بقیه حرف ها که مردم باید بدانند سانسور می شه فقط برای اطلاع و آگاهی شما خبرگزاری هاست که رسالت خود را کامل انجام نمی دهید و اصول را از مردم پنهان می کنید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
نمایندگانی چون کریمی قدوسی غیراز تشنج در مجلس ودادوهوار کاری ندارند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
یکی ازبزرگترین معضلات کشور ما ابرازنظرهای غیرمسئولانه درحوزه های مختلف است واین چندصدایی هم موجب عدم وحدت وازطرفی عامل هرج ومرجی است .امروزه همه مسئولان سعی میکنند تا پاسخ دندان شکنی به ترامپ بدهند حال آنکه قانونا این عمل ازاختیارات آنهانیست وشرایط رابدتر میکند
محمد جانباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
از این پس مصاحبه کلیه مسولین در رساناها بدون حضور مجری و خبرنگار و مخاطب صورت پذیرد چون بود ونبود انان تفاوتی نداشته وندارد و سخنان و وعده ها و وعیدهای انان بی اثر و بی عمل است ؟؟؟؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری